Agenda

Activiteit
DAPC CH
Sat 23 Sep 2017 - 16:00
Ledenlunch CH
Tue 26 Sep 2017 - 11:00
Opening
Wed 27 Sep 2017 - 16:00
Sven Popping
Wouter Raateland
Dispuutsevenement ETV
Wed 27 Sep 2017 - 19:30
Sven Popping
Wouter Raateland
Opening / Mestborrel
Thu 28 Sep 2017 - 16:00
Tijmen Witte
Huub Donkers
Opening
Fri 29 Sep 2017 - 16:00
Tom Harting
Matthijs Kok
MSc SET diploma-uitreiking
Fri 29 Sep 2017 - 16:30
Tom Harting
Matthijs Kok
Afstudeerborrel Ralph van Schelven
Fri 29 Sep 2017 - 21:00
Niels De Winter
Lotte Zwart
Opening
Wed 04 Oct 2017 - 16:00
Bestuur CH 1
Bestuur CH 2
Opening
Thu 05 Oct 2017 - 16:00
Bestuur ETV 1
Bestuur ETV 2
Opening
Fri 06 Oct 2017 - 16:00
Bestuur ETV 1
Bestuur ETV 2
Kwartjesavond ETV
Tue 10 Oct 2017 - 17:30
Bestuur ETV 1
Bestuur ETV 2
Afstudeerborrel Rik Wilmer
Fri 13 Oct 2017 - 21:00
Borrel lezing CH
Tue 24 Oct 2017 - 17:00
(B)Elca festival
Fri 27 Oct 2017 - 16:00
Afscheidsreceptie Aad Beeloo DEMO
Thu 02 Nov 2017 - 15:30
Afstudeerborrel Patrick van Hesteren
Fri 10 Nov 2017 - 21:00
Motivatieborrel ETV
Mon 13 Nov 2017 - 17:30
Bestuur ETV 1
Bestuur ETV 2
Beaujolais
Thu 16 Nov 2017 - 16:00
Borrel BSc-diploma-uitreiking
Fri 17 Nov 2017 - 14:00
afstudeerborrel Jasper Abbink
Fri 17 Nov 2017 - 19:00
Borrel BSc-diploma-uitreiking
Fri 24 Nov 2017 - 14:00
Sinterklaaslunch ETV
Tue 05 Dec 2017 - 10:00
Lunch Software Technology HB 08.090
Fri 15 Dec 2017 - 12:00
Optie Kerstlunch PlusPool
Thu 21 Dec 2017 - 10:00
Kerstlunch ETV
Fri 22 Dec 2017 - 10:00
Bekijk periode